الکترواستیل, الکترواستیل, الکترواستیل, الکترواستیل, فریزر, یخچال, یخچال و فریزر

درباره برند الکترواستیل

درباره برند الکترواستیل

شرکت الکترو استیل بیش از نیم قرن تجربه جهت تولید یخچال فریزر را دارد. این برند در سال 1361 فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز این برند یکی از خوش نام ترین برند های داخل کشور است. شرکت الکترواستیل یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه تولید انواع یخچال فریزر، فریزرهای صنعتی و انواع سردخانه ها است. برند الکترواستیل طی این سالها افتخارات و دستاوردهای زیادی را کسب کرده است.

شاید در زمان خرید یخچال فریزر کیفیت یخچال حرف اول را بزند. برندهای مختلفی در طرح ها و رنگ ها در بازار وجود دارد که یکی از این برندها یخچال فریزر الکترواستیل است که در میان برندها حرف اول را در زمینه تولید یخچال فریزر می زند. کیفیت این برند زبان زد بسیاری از مشتریان است چراکه این برند یکی از با کیفیت ترین برند ها بوده و از تنوع بالایی برخوردار است همین امر موجب شده که کاربر دستی باز در انتخاب خود داشته باشد.

در برخی از مدل های یخچال فریزر الکترواستیل یخ ساز اتوماتیک سه حالته تعبیه شده است و این یخچال از فضایی استاندار و ابعاد ظرفیتی مناسب برخوردار است و همچنین بعضی از مدل های این یخچال ها مجهز به صفحه نمایش و سیستم کنترل الکترونیکی می باشد. یخچال فریزرهای الکترواستیل دارای دوسال گارانتی و خدمات پس از فروش است. طراحی زیبا و جذاب یخچال فریزر الکترواستیل باعث شده که کاربران در انتخاب خود مصمم تر شوند و راحت تر یخچال خود را انتخاب نمایند.

درون یخچال برای بالابردن عملکرد و بازدهی و افزایش طول عمر آن از تکنولوژی MUFFLER و همچنین موتورهای اروپایی استفاده شده است. در یخچال الکترواستیل از تکنولوژی روز استفاده گردیده و از ورق های الکترو گالوانیزه برای بالا بردن مقاومت در برابر خوردگی و درخشندگی  بالا استفاده میگردد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *