کرال, ماشین لباسشویی

درباره برند لوازم خانگی کرال

اگر این روزها سری به بازار لوازم خانگی داخل کشور زده باشید، احتمالاً اسم برند کرال(Coral) را شنیده اید. معمولاً یکی از دغدغه های مهم خریداران لوازم خانگی نام برند و همینطور اطلاع از کیفیت و کارایی آن است.

متاسفانه این روزها شفافیت در بازار از بین رفته، و البته بیشتر فروشنده ها و همچنین بالطبع خریداران و مصرف کنندگان لوازم خانگی، اطلاعاتی در رابطه با برخی برندهای موجود در بازار ندارند. به همین علت در این نوشته برای اولین بار به شفاف سازی و رفع ابهام در رابطه با مارک لوازم خانگی کرال میپردازیم.

لوازم خانگی کرال ساخت کدام کشور است؟

محصولات کرال اعم از انواع ماشین لباسشویی های کرال، ماشین ظرفشویی های کرال، جاروبرقی های کرال و یخچال های کرال، تولید کشور ایران حساب میشوند( در اصل مونتاژ قطعات در شرکت پاکشوما انجام میشود)، طراحی توسط کشور کره، و ثبت برند در سیستم مادرید و اتحادیه اروپا انجام شده است.

موتور ماشین لباسشویی کرال ساخت کجاست؟

موتور ماشین لباسشویی های برندهای کرال، پاکشوما، کروپ، جنرال آدمیرال، دکستر، همه از یک نوع بوده، و ساخت یکی از بزرگترین شرکت های تولید لوازم خانگی دنیا در چین با نام مایدیا(Midea) میباشد.

یخچال فریزر کرال ساخت کجاست؟

پیشتر گفتیم که محصولات لوازم خانگی کرال در شرکت پاکشوما و داخل ایران مونتاژ میشوند، این درست است، منتهی یک استثنا در این میان وجود دارد و آن یخچال فریزرهای برند کرال است. این یخچال فریزر ها در اصل ساخت شرکت دیپوینت که از برندهای نام آشنای تولید وسایل سرمایشی از جمله انواع یخچال فریزر در داخل کشور است میباشند، و از کیفیت خوبی برخوردارند( البته قیمتی به مراتب بالاتر از یخچال های عرضه شده توسط خود برند دیپوینت دارند)

کیفیت محصولات لوازم خانگی کرال چطور است؟

همانگونه که قبلتر اشاره کردیم که محصولات تولیدی پاکشوما با برندهای کرال، پاکشوما، کروپ، جنرال آدمیرال، دکستر، ( و بعضی اوقات نیز برندهای کندی و زیرووات!) همه از قطعاتی یکسان بهره برده و ساخته میشوند، و تنها نام برند آنها متفاوت است(البته در رابطه با برند کندی و زیرووات این مورد مقداری متفاوت است)، پس از آنجایی که برند پاکشوما کار خود را پس داده و کیفیت محصولات آن مخصوصاً در ماشین لباسشویی ها بر کسی پوشیده نیست، کیفیت محصولات کرال نیز خوب ارزیابی شده و میتوانید با خیال راحت و فارغ از نام برند، خرید خود را انجام دهید.

جهت اطلاع از نمایندگی های خدمات پس از فروش کرال نیز میتوانید با شماره های مرکز خدمات پاکشوما(پاک سرویس) با شماره 0253122 تماس حاصل فرمائید.

جهت مشاهده محصولات لوازم خانگی کرال اینجا کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *